Věříme, že s našimi agenturami mohou klienti dosahovat významného růstu.

Našim klientům jsme partnerem, který přináší pokrok a spolupracujeme se značkami, abychom vytvářeli trvalé dobro, a věříme ve smysluplný pokrok, který mohou naše marketingové agentury našim klientům přinést.

Lidé v našich agenturách jsou skutečnými elitami ve svém oboru a každý z nich je vždy zároveň součástí týmu, který je sestavený tak, aby splňoval vaše jedinečné potřeby a poskytoval integrovaná řešení. Seznamte se s našimi značkami:

Bistro Social logo

Bistro Social je agentura specializovaná na sociální media, která svým klientům poskytuje kompletní služby - produkci videí a fotografií, grafické služby, copywriting, Community Management, tvorbu strategií a idea-making. Zároveň disponuje týmem certifikovaných specialistů na reklamu, kteří dokáží splnit všechny obchodní cíle klientů. Kromě Facebooku a Instagramu dokáží obsluhovat i další platformy jako TikTok, LinkedIn, Twitter, Snapchat nebo Pinterest a důvěřují jim společnosti jako Heineken, IKEA, AAA Auto nebo Perfetti Van Melle.

DentsuX logo

dentsu X je integrovaná síť marketingových agentur, která kombinuje nejlepší služby v oblasti komunikace a mediálního plánování, tvorby obsahu, technologií, dat a behaviorálních poznatků. Po celém světě dentsu X spolupracuje s celou řadou klientů, od technologických gigantů až po začínající startupy. Mezi ně patří například Jaguar Land Rover, LVMH, Kao Corporation a Netflix.

Carat logo

Carat je oceňovaná mediální, obsahová a brandingová agentura, která využívá své bezkonkurenční znalosti motivace, tužeb a chování skutečných lidí k tomu, aby spojila značky s jejich zákazníky. Carat má tu čest spolupracovat s některými z nejvýznamnějších společností na světě.

iProspect logo

iProspect je globální mediální a digitální agentura, která na 93 světových trzích sdružuje více než 8 000 media a performance specialistů. Díky bezkonkurenční kombinaci mediálních strategií a storytellingu s digitální expertízou a dokonalou znalostí publika založenou na datech urychluje iProspect růst nejznámějších světových značek jako jsou Kering, LG, Hilton, Levi's, Microsoft nebo Procter & Gamble.

Dentsu Creative logo

Dentsu Creative je globální kreativní síť, která mění značky a podnikání prostřednictvím moderní kreativity. V rámci této sítě efektivně spolupracuje 9 000 odborníků z celého světa, kteří se podílejí na realizaci nápadů, které podněcováním k debatě a vlivem na společnost tvoří budoucnost. Dentsu Creative zahájila svoji činnost v červnu 2022, aby se postupně do konce roku stala exkluzivní kreativní sítí Dentsu International.

Nejnovější články